Vaikai lenktyniavo rogutėmis

Kačerginės daugiafunkciniame centre sausio 10-ąją vyko neįprasto lenktynės – pradinių klasių mokiniai skriejo su rogutėmis. Prasidėjus naujiesiems metamas Kačerginės daugiafunkcis centras, bendradarbiaudamas su Kačerginės pagrindine mokykla, sausio 10 dieną organizavo pradinių klasių vaikams rogučių lenktynes „Su vėjeliu“. Varžybose dalyvavo apie 40 vaikų, kurie, susiskirstę į poras, turėjo įveikti nuostabiame gamtos kampelyje jiems paruoštą miško  trasą.
Pirmajame etape dalyviai  varžėsi po tris, o greičiausiai trasą įveikusi pora  pateko į finalą. Finale geriausiai sekėsi ketvirtos klasės mokinėms Augustei Zakarevičiūtei ir Unei Račiūtei, kurios iškovojo pirmąją vietą.

Mokiniai turėjo įveikti vingiuotą ir kalvotą trasą kuo greičiau, tad gerų emocijų netrūko iki pat renginio pabaigos, nes sniegas tiek vaikams, tiek suaugusiems teikia daug džiaugsmo ir malonumo.
Varžybas prižiūrėjo ir joms teisėjovo Kačerginės pagrindinės mokyklos mokytojos Asta Ulinskaitė, Dalia Laurinaitienė, Audronė Banevičienė ir Jolita Trepenaitienė.

Info ir foto: Martynas Karpavičius