Vasario 16-osios minėjimas

Šįryt nuskambėjus skambučiui į pamoką nebėgome visi į klases,kaip įprasta, o skubėjome į salę. Šiandien vyko kiek kitokios – netradicinės pamokos apie Lietuvą. Šventėm artėjantį Lietuvos gimtadienį, minėjome vasario 16-tąją. Rytmetį pradėjome giedodami Lietuvos himną. Vėliau vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas apie Lietuvą , šokio lietuvių liaudies šokius. Po smagios koncertinės dalies visų laukė rimtas išbandymas – protų kovų mūšis. Čia rinkome pačius sumaniausius kiekvienos klasės vaikus. Nemažai visiems teko pasukti galveles. Šį kartą sumaniausiomis pasirodė visų klasių mergaitės, tai 1 klasės – Ugnė Marija, 2 klasės – Goda, 3 klasės – Rusnė ir 4 klasės – Unė. Sveikiname ir džiaugiamės savo šauniais mokiniais.

1 2 3 - Copy