Skirkite paramą mokyklai

2 procEsame dėkingi tiems, kurie kasmet 2 proc. pajamų mokesčio grąžinimo sumos skiria mūsų mokyklai. Iš anksto esame dėkingi tiems, kurie šįmet perves 2 proc. GPM mokyklai. Įsipareigojame, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai, prisidės prie mūsų mokyklos gražinimo, ugdomosios aplinkos gerinimo ir modernizavimo. Šiais mokslo metais už jūsų paramą įsigijome lentynas vaikų dėžutėms klasėse laikyti bei kiekvienam vaikui po spintelę lauko rūbams ir batams susidėti. Tariam nuoširdų ačiū Apsisprendę paremti mokyklą neatverdami piniginės, Jūs turite užpildyti prašymo formą FRO512, kurią galima rasti mokesčių inspekcijos internetinėje svetainėje adresu http://www.vmi.lt/lt/?itemId=21569 Prašymai priimami iki einamųjų metų gegužės 1 d. Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas ir draugus paremti Kačerginės pagrindinę mokyklą – juk tai nieko nekainuoja! Ačiū Jums už supratingumą ir dosnumą. Kačerginės pagrindinės mokyklos rekvizitai: Paramos gavėjo kodas 291074980 Paramos gavėjo pavadinimas Kauno r. Kačerginės pagrindinė mokykla