Refleksoterapinis takas

Kviečiame aplankyti ir išbandyti procedūrą kojoms – refleksoterapinį taką. Takas įrengtas pagal projektą ,,Mokykla - bendruomenei", kurį dalinai finansavo Kauno rajono savivaldybė. Dėkojame Linui ir Reginai Gasiūnams už pagalbą transportuojant medžiagas reikalingas tako įrengimui. Kaip atlikti procedūrą: vaikščioti basomis įvairių paviršių takais 3–30 min. Procedūrą rekomenduojama atlikti ryte ir vakare.
Nauda: vaikštant basomis įvairiais paviršiais, pėdose spaudžiami esantys aktyvūs taškai, kurie tiesiogiai siejasi su kūne esančiais organais. Švelnių paviršių spaudimo jėga į šiuos taškus yra tolygesnė, vienodesnė, tad labiau aktyvinama centrinė nervų sistema – tai ramina, atpalaiduoja. Aštresnių paviršių spaudimo jėga į šiuos taškus yra skirtinga, todėl labiau veikiama širdies kraujagyslių sistema, stimuliuojamas, aktyvinamas organizmas.