Ieškome anglų k. mokytojo (-os)

mokytoja-300x200Kauno r. Kačerginės  pradinė mokykla skelbia pretendentų atranką anglų k. mokytojo (-os) pareigoms užimti nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. Reikalavimai:
  • aukštasis išsilavinimas, įgytas edukologijos (anglų k. pedagogikos) bakalauro laipsnis, mokytojo kvalifikacija;
  • informacinių ir komunikacinių technologijų valdymas: komunikacija lietuvių kalba, informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas;
  • iniciatyvumas, atsakingumas,  kūrybingumas,  gebėjimas pasirinkti efektyvius darbo metodus, punktualumas.
Privalumai: rekomendacijos, aukštesnė nei mokytojo kvalifikacija. Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus: 1.      prašymą leisti dalyvauti atrankoje 2.     asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją; 3.     išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją; 4.     gyvenimo aprašymą; 5.     atrankai pretendentai gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.
  • Darbo krūvis: 9 valandos per savaitę;
  • Darbo sutarties rūšis: neterminuota
  • Darbo užmokestis: priklauso nuo išsilavinimo, kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.
Dokumentus siųsti el. paštu iki 2017 m. rugpjūčio 22 d. imtinai. Elektroninis  paštaskacerginesmokykla@gmail.com su nuoroda:  ANGLŲ KALBOS MOKYTOJAS Dokumentų  originalai pateikiami atrankos dieną. Telefonas pasiteiravimui: (8 37) 569 230 Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai  telefonu ir pakviesime pokalbiui 2017 m. rugpjūčio 23 d.