Muzikos viktorina ,,Muzikos šalyje“

Vakar mūsų mokykla trumpam buvo prisipildžiusi įvairiausių muzikos garsų, nes vyko jau trečioji Kauno rajono 3-4 klasių mokinių viktorina ,,Muzikos šalyje". Į viktoriną atvyko Ringaudų pradinės, Raudondvario A.ir A. Kriauzų mokyklos - darželio, Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos, Kulautuvos pagrindinės mokyklos, Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos ir Vilkijos gimnazijos komandos, kurias sudarė du trečios ir du ketvirtos klasės moksleiviai. Juos atlydėjo jų puikios mokytojos. Viktorinos pradžioje visos komandos linskmai su daina ir eilėmis prisistatė parodė visus savo talentus .Vėliau viktorinoje turėjo atspėti koks muzikos instrumentas skamba, palyginti melodijas ir ritmus, spręsti muzikinį kryžiažodį bei dainuoti karaoke dainas. Komisijos simpatijų prizą už žaismingą, skambų ir įdomų prisitatymą gavo Raudondvario A. ir A. Kriauzų mokyklos - darželio komanda. Viktorinoje I- ąją vietą laimėjo Vilkijos gimnazijos komanda, II- tąją - Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos komanda ir III - ąją - Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos komanda. Laimėjusios komandos buvo apdovanotos Kauno rajono švietimo centro diplomais, o visos kitos - Kačerginės pradinės mokyklos padėkos raštais. Mūsų mokykla visus dalyvius už dalyvavimą konkurse paskatino saldžiais prizais ir įvairių rašytojų knygomis. Dėkojame visoms dalyvavusioms komandoms ir jų mokytojoms, bei lauksime viktorinoje visų kitais metais spalio 23 d. Viktorinos sumanytoja mūsų pradinių klasių mokytoja Asta Ulinskaitė. Viktoriną organizavo visas šaunus mūsų mokykos kolektyvas. 5 6