Trečiokų naktis mokykloje

Naktis mokykloje….??? Taip, tai įmanoma :) Penktadienį (gruodžio 1 d.) trečiokai negrįžo namo…iki šeštadienio ryto liko mokykloje. Susirinkę pavakarę į mokyklą visi išvažiavome į Raudondvario dvarą, kur buvo įžiebta nuostabi Kauno rajono eglutė. Pabuvę šventėje į mokyklą grįžome alkani ir šiek tiek sušalę.Čia mūsų laukė karštos picos ir kiti skanumynai :) Sušilę ir numarinę alkį, visiems teko pamankštinti galvas ir sudalyvauti protmūšyje. Visus vaikus akylai stebėjo šaunioji mamų komisija. Visi buvom laimingi pabaigus protmūšį, nes netikėtai visos komandos surinko vienodą taškų skaičių. Pamankštinus protus reikėjo pamankštinti ir kojas. Visi kartu smagiai pašokome, o prasidėjus tikrai diskotekai, tėvelius išlydėjome namo. Smagiai išsidūkę pasiklojome ,,lovas“, išsispraginome spragėsių ir smagiai žiūrėjome kalėdine dvasia dvelkiančius filmus. Taip netikėtai atėjo ir 2 val.nakties…ne visi jos sulaukė, tačiau 7 val. ryto suskambęs pamirštas išjungti žadintuvas buvo visai ne laiku….Išsibudinę, išsitinginiavę ir papusryčiavę visi laimingi išsiskirstėme namo :)
Ačiū tėveliams už pagalbą,o vaikams už gerą laiką ir nuotaiką :)

171201-050-Naktis mokykloje-web 171201-073-Naktis mokykloje-web 171201-127-Naktis mokykloje-web 171201-140-Naktis mokykloje-web