Netradicinės penktadienio pamokos

Penktadienį (gruodžio 22 d.)  pamokos vyko kitaip.

Ketvirtokai vyko į PC MEGA, kur išsiuntė Kalėdų seneliui parašytus laiškus, smagiai pačiuožinėjo nuo čiuožyklos ir žiūrėjo filmą „Bulius Ferdinandas“.

Trečiokai šią dieną praleido vaikštinėdami ir apžiūrinėdami šventiškai pasipuošusį Kauną. Vaikai su mokytojomis Asta ir Dovile aplankė Rotušės aikštėje esančią eglę, prakartėlę prie Katedros, pasivaikščiojo po santakos parką. Išalkę apsilankė picerijoje,kur skaniai papietavo,o tada toliau keliavo Laisvės alėja iki Kauno autobusų stoties,kur sėdę į autobusą su gera nuotaika keliavo namo…O ten jau prasidėjo ilgai lauktos atostogos.

Pirmokai ir antrokai paskutinį penktadienį prieš atostogas liko mokykloje, kur žiūrėjo kalėdinius filmus, visi kartu šoko.
Pirmokams taip pat buvo ir šlepečių diena. Į mokyklą vaikai turėjo atsinešti savo šlepetes, be kurių būtų negalėję patekti į savo klasę. Šios dienos metu vaikai vieni kitiems demonstravo savo šlepetes,varžėsi kas savo šlepetę numes toliau. Diena buvo linksma ir pralėkė netikėtai greitai .