Kultūros paso edukacija

Pradinių klasių mokiniams jau prieinamas Kultūros pasas. Tai — priemonė, leidžianti pradinukams nuo dabar iki šių metų gruodžio mėnesio dalyvauti Kultūros paso paslaugų rinkinyje siūlomuose renginiuose ir edukaciniuose užsiėmimuose, šioms reikmėms Švietimo ir mokslo ministerija skiria po 5 Eur kiekvienam 1-4 klasių mokiniui.
Į pirmąją edukaciją vakar išvyko ir mūsų antrokai. Jie lankėsi IX forto muziejuje, kur turėjo edukacinį užsiėmimą ,,Devynių fortų tvirtovė". Edukacinis užsiėmimas žaismingai supažindino vaikus su Kauno miesto tvirtove ir jos fortais. Mokiniai su edukatoriumi išsiaiškino kas yra fortas ir tvirtovė, taip pat sužino, kad visas Kaunas carinėje Rusijos imperijoje buvo paverstas miestu-tvirtove. Aptarus iš ko buvo statomi gynybiniai įtvirtinimai, vaikai turėjo sukonstruoti devynis spalvotus fortus ir pastatyti juos į reikiamą vietą žemėlapyje. Edukacinis užsiėmimas ne tik istorijos pažinimą, bet taip pat padėjo mokytis pažinti romėniškus skaičius, suprasti žemėlapius, ugdė kūrybiškumą.